Mustafa Armağan

 OSMANLI`YI KURAN ŞEHİR - BURSA`YA ŞEHRENGİZ
"Hepimizin içinde ara sıra sebebini bilemediğimiz bir ?Bursa?nın daveti? çınlar. ?Kalkıp Bursa?ya gitsem, onun diriltici çeşmesinden kana kana içsem ve yenilensem? deriz sıkıntılı anlarımızda. Aslında hatırlanması bile başlı başına bir kurtuluş reçetesi
6,90 Euro
Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı 3 (Karton Kapak)

100. vefat yıldönümünde hasret, minnet ve rahmetle andığımız Sultan II. Abdülhamid’i Türkiye’ye ve Arap dünyasına tanıtan ve bugüne kadar 400 bin okura ulaşan Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı serisi yeni ufuklara yelken açıyor elinizdeki kitapla.
“Biz Hasta Adam değiliz. Sadece yatağından taşan
bir nehre benziyoruz”, demiş
 

8,90 Euro
Abdülhamid'in Kurtlarla Dansı

"Mehmed Akif, Birinci Dünya Harbi`nde Asım`ın neslinin kıt`a kapma oyunu oynadıklarından söz eder. Bu gençlerin kimi Galiçya`da, kimi Sina çölünde, kimi Kafkaslarda, kimi de Çanakkale`de emperyalizme karşı çağları alt üst eden bir mücadele veriyorlardı.

8,90 Euro
ABDULHAMIDIN KURTLARLA DANSI - 2

KURTLARLA DANS DEVAM EDİYOR... Abdülhamid'siz bir yüz yıl yaşadık. Onun yokluğunda bir imparatorluğun un ufak oluşuna ve o enkazın içinden 'küçük Osmanlı' diyebileceğimiz Misak-ı Milli fikrinin doğuşuna tanık olduk.

8,90 Euro
Asım'ın Nesli & Çanakkale'de Doğan Ümit

Asım’ın nesli diyordum ya, nesilmiş, gerçek
İşte çiğnetmedi namusunu, çiğnetmeyecek!”

4,90 Euro
Avrupanın 50 Büyük Yalanı

Mustafa Armağan, Osmanlı tarihi ve yakın tarih üzerine kaleme aldığı bir düzine kitaptan sonra bu defa projektörünü Avrupa tarihinin karanlık bölgelerine tutuyor. Bu çalışmayla yalnız Avrupa tarihinin bilinmeyenleri ortaya çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda

8,90 Euro
Ayasofya Entrikaları

Tarihte kaç Ayasofya yapıldı? Ayasofya katedralini yağmalayanlar kimlerdi? Nasıl Müslüman oldu? Ayasofya Camii hangi dış zorlamalarla müzeye çevrildi? ABD ve İngiltere’nin Ayasofya üzerindeki emelleri neydi? Ayasofya kararnamesindeki Atatürk imzası sahte mi? Fatih Sultan Mehmed’in emaneti tekrar camiye çevrilebilir mi?

10,90 Euro
BÜYÜK OSMANLI PROJESİ

ESER HAKKINDA YAZILAN TANITIM YAZILARI Bir bakıyorsunuz Belçika'da bir "Türk köyü", bir bakıyorsunuz Himalayaların eteklerinde bulunan Keşmir eyaletinde de kendilerine "Osmanî" diyen Türk Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği...

7,90 Euro
CEMIL MERICIN DÜNYASI
“Bir çağın vicdanı olmak isterdim; bir çağın, daha doğrusu bir ülkenin. İdrakimize vurulan zincirleri kırmak, yalanları yok etmek, Türk insanını Türk insanından ayıran bütün duvarları yıkmak isterdim. Muhteşem bir maziyi daha muhteşem bir istikbale bağlay
11,50 Euro
DÜSÜNCENIN GÖKKUSAGI CEMIL MERIC

“Bir çağın vicdanı olmak isterdim; bir çağın, daha doğrusu bir ülkenin. İdrakimize vurulan zincirleri kırmak, yalanları yok etmek, Türk insanını Türk insanından ayıran bütün duvarları yıkmak isterdim.

10,99 Euro
1 - 2 - 3 - 4< >

 
Haftanın Kitabı
 
Hercai
9,90 Euro

 Her şey, zamansız bir ölüm yüzünden başladı.
Bu ölüm beraberinde, körpe bir yüreğe öfke ve kin getirdi. Aradan uzun, çok uzun yıllar geçti. Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden harap duygularla, acımasızca perçinlendi. Öyle ki, bu hissiyatlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player