Abdullah Kara

ANNELERIMIZ / EZVACI TAHIRAT

Annelerimiz. Ezvâc-ı Tâhirat. En pak, yıldız misal hanımlar. Allah Resûlü’nün (a.s.m.) eşleri. Onlar En Sevgili’nin sevgilileri, müminlerin anneleri.

5,90 Euro
ASHAB-I SUFFE - PEYGAMBER OKULUNUN YILDIZLARI
islâm'ın ilme bakışı cehaleti tamamen ortadan kaldırdı. Hayatın her sahasında olduğu gibi, ilim atanında da büyük bir inkılâba imza attı. Vahyin ilk emrinin "Oku!" olması ile başlayan btı eşsiz inkılâp, Allah Resulü'niin (a.s.m.) ona verdiği olağan üstü ö
10,90 Euro
ASRI SAADETTE DERIN FITNE
Allah Resulü`nün (a.s.m.) Derin Devlet Mücadelesi Her zaman diliminde olduğu gibi Peygamber Efendimizin (a.s.m.) yaşadığı dönemde de fitne ve fesat çarkları büyük bir hızla dönüyordu.
8,50 Euro
ASRI SAADETTE ISLAMA KOSAN ILK KAHRAMANLAR
Cehaletin en koyu demlerinde tüm dünyaya nurlu bir ışık yükseldi. Doğuşu müjde, hayatı çile, dünyası kul olmaktı Resulün. Temiz dünyasında bir gün ilahi vahiyle şereflenerek beşer dünyasına insanlığı öğretme görevi verildi.
4,99 Euro
ASRI SAADETTE ISLAMA KOSAN KRALLAR
Son Peygamber dünyayı İslam'a yani son dine davet etmekle görevliydi. Zor günler geride bırakılmış, cahiliye dönemi kapanmış Asr-ı Saadetin nuru ışıldamaya başlamıştı. İslam devleti hem gönülleri hem toprakları fethediyordu.
4,50 Euro
ASRI SAADETTE ISLAMA KOSAN YAHUDILER VE HRISTIYANLAR
Bekleniyordu. Son Resul, Semavi dinlerin samimi yolcuları tarafından bekleniyordu... Bütün belirtileri Kitaplarında yazıyordu. İşaretleri takip ediyorlardı. Onu bekliyorlardı... Son demler yaklaştıkça heyecanları artıyordu.
4,50 Euro
CANDAN ÖTE SEVMEK SAHABENİN PEYGAMBER AŞKI

Allah Resûlü´nü (a.s.m.) yakından tanıyan Sahabe efendilerimiz büyük bir aşk ve heyecanla onu adım adım takip ettiler. Her tavrını, bakışını, duruşunu, tebessümünü zihinlerine nakşettiler. Gördüklerini, duyduklarını aynen yaşadılar.

5,90 Euro
CENNETLE MÜJDELENEN HANIMLAR

Onlar yeryüzünde yaşayan tüm kadınların en büyükleri, en üstünleri arasında yer aldılar. İnanların anneleri anneleri ünvanına nail oldular. İlk Müslüman Hz. Hatice’den kızı Hz. Fatma’ya,

6,90 Euro
HANIM SAHABELER ANSIKLOPEDISI
ünümüz Müslüman kadını, kendisine empoze edilmeye çalışılan, ancak fıtratı ile tutarlı olmayan şahsiyet ve kimlikler altında ciddi bir rol karmaşası yaşamaktadır. Bu gün insanlığın, bilhassa yeni nesillerin yetiştirilmesinde en önemli rol sahibi olan kad
9,90 Euro
Hz. Peygamberin (s.a.v.) Şehit Edildiği Kırkıncı Suikast
Allah Resulü’ne (a.s.m) yapılan saldırılar ve suikastlar yalnızca tarihi bilgi olarak değil ona karşı duyulan, kin, nefret ve öfkeyi göstermesi açısından da oldukça önemlidir.
4,90 Euro
1 - 2< >

 
Haftanın Kitabı
 
Duygusal Zeka
6,90 Euro

“Bir sabah kimselere bir şey söylemeden, göç vaktini kaçırmış, suskun, yorgun ve kederli bir kırlangıç gibi alıp başını uzaklaştı. Biraz daha bekleseydi kanatlarında o dermanı bulamayacaktı. Umut niyetine sırtında taşıdığı bir çift kanat, zaman geçtikçe zayıflayacak, gitgide çürüyecek ve ruhunu zehirleyen bir belaya dönüşecekti.”

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player